Sherbim funeral arkivoli 100 E ferizaj KY ne Foto

Shitet nga: blerimi 04 Shk 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
te ne , ***ARKIVOLI sanaki QMIMI 100E***, 10,***,,TABUTI 25 E,* kurorat, 7 e**+ ,,GJINDEMI ,te varrezat e deshmorve,*** dhe ne gerlic perball mullirit elektrik *TRANSPORTI NGA SPITALI &,NGA AJROPORTI 25 e ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, kjo ofert vlen vetem per komun te ferizajit.. 044 286 167,, MOS I PAGUNI NGA 150 E ARKIVOLIN KUR KA MA LIR SE ESHT MEKAT ,,, mos i humbni 50e se nuk jon pak te gjith jan te njejt . JEMI ME TE LIRET NE QYTETIN E FERIZAJIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim