Sherbime Funerale ARKIVOLI 99e Tenda 99e per 5 dit

Shitet nga: Bujar Gashi 03 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
I Kryejm te Gjitha Sherbimet e Vorrimit Posedojm edhe Tenda dhe Karrika me Tavolina 99e per 5 dit te pame
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim