Sherbime Funerale Ttasportin e Kufomave

Shitet nga: Bujar Gashi 03 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Bejm transportin e kufomave nga shtetet perendimore si dhe ne gjith Kosoven

Ne Qytetin e Ferizajit ne Bashkpunim me BASHKESIN ISLAME FERIZAJ

POSEDOJM

ARKIVOLE
KURORA
TABUT
PIRAMIDA
LULA

BEJM DHE RIVARIMIN E KUFOMAVE NE GJITH KOSOVEN

044333386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim