Sherbime Funerale me KBI n Ferizaj Arkivoli 99e

Shitet nga: Bujar Gashi 16 Tet 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Bejm transportin e kufomave brenda dhe jasht vendit

I kryem te gjitha sherbimet e vorrimeve Kemi mbi 20 lloje te ARKIVOLEV nga 99e deri 999e nvaret nga modeli keni munsi meba zgjedhje
Nese e Vorrosni Antari e Familjes Me ARKIVOL Nuk esht shpenzim Por Nderim per Të
Jem te paret dhe te vetmit ne Qytet

Jemi ne sherbimim tuaj 24 ore kyjem shum sherbime falas me Vetura Speciale Gjindemi te Nen Kalimi Afer Xhami Madhe

044333386
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim