TENDA .tavolina dhe ulse drunit

Shitet nga: learti 16 Dhj 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
japim ne sherbim shatora .tavolina dhe ulse drunit kto ne foto .shum moderne per qfardo ahengu. o44 286 167 shatorat jon madhesis 4x8.4x19.5x19.6x12 me ndriqim dhe me mbulesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim