Tenda (Shatora) - Karrika - Tavolina.Me Qera Tel..

Shitet nga: remzi 01 Krr 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Tenda, Karrika, Tavolina Me Qera Dimenzionet e Tendave : 12x6 10x6 10x5 Tendat jan te reja . te pasterta, poashtu karrikat dhe tavolina jan te pasterta . Rruga: Kadri Zeka - Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim