Tenda me qera per dasma , panaire. koncerte ,eve..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH TENDA 3 10 Pri 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
ofrojme tenda te tipit VIP me dimensione te ndryshme te cilat kane edhe dekor special ,po ashtu jane te qendrueshme ne erera dhe nuk depertojne temperaturat ne mbrendi,po ashtu ofrojme karrika te protokollit (metalit) e te plastikes me mbulesa, tavolina te rrumbullakta e katrore (drurit) dysheme me tepison, ndriqime dekor ekstra per vendin e nuses...
RISI tani edhe tenda transparente per dasma madheshtore dhe evente speciale
per detaje dhe pronotime na kontaktoni
+377 (0) 44 228 658
+386(0) 49 312 692
agroni
www.tenda-ks.net
tenda 3 zbukuron ambientin tuaje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim