Tenda me qera

Shitet nga: blerimi 26 Tet 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
JAPIM *TENDA , shatora*TAVOLINA. KARRIKA ME QERA DHE OFROJM * MUZIK me DJ * PER DASMA , AHENGJE TE NDRYSHME FAMILJARE , ** tavolinat jon me mbulesa ** dhe te DRUNIT tendat jon me madhesi te ndryshme p,sh,,, 4 X 8 ,*4 x 10, ,5X10 dhe 6X12M , te gjitha jon me ndriqim TRANSPORTI DHE MONTIMI GRATIS , TEL ,,, 044-904 994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim