Tenda shum moderne 044 904 994

Shitet nga: kreshniku Dje 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
japim ne sherbim tenda shum moderne dhe stabile me kushte shum te mira .karrika dhe tavolina . 044 904 994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim