formatizoj telefona dhe rregullo google accoun

Shitet nga: telefona 20 Tet 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
formatizoj tel si p.sh samsung nokia sony ericsson i phone dhe bej telefona root mvaret se qfar tel esht dhe instaloj lojra aplkacione si skype viber whats app etj dhe rregulloj google account per android qmimi per format esht 4 euro per root esht 3 euro per instalim aplikacoineve dhe lojrav 1 euro qmimi per regullimin e google account esht 2 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim