Pastrimi

Shitet nga: Armend Dje 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
Ofrojme keto sherbime

Bejme pastrimin e shtepive ; banesave dhe lokaleve

Mund te na kontaktoni ne kete numer

Tel ; 044172869

email ; mendi_f_16@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim