renovim dhe pastrim

Shitet nga: lumrim 24 Dhj 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Të tjera
bejm pastrimin e shtepiave dhe banesave tuaja po ashtu kemi grupin molerav qe ben lyrjen e mureve me ngjyra te ndryshme ose fasadave te ndryshme po ashtu kemi grupin per motimin e keramikav si ne dysheme po ashtu edhe shkall keni rastin te na telefenoni dh ne jemi te gaqum te ju njoftojtojm me hollsisht nr.045567344 renovim dhe pastrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim