Auto Niti TRANSPORT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Niti Transport 11 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Ofrojmë transport të mallrave mbrenda dhe jashtë territorit të Kosovës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim