Bager pune

Shitet nga: braha 13 Mar 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme prishjen e shtepive te vjetra bartjen e materialit me kamione si dhe rrafshime te siperfaqeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim