Bejm hapjen e pusave me gypa betoni

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: YLLI-Compani 25 Dhj 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm hapjen e pusave me gypa betoni deri 42m thellsi ne gjith kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim