Bejm keto pun

Shitet nga: Jahir Ilazi 09 Shk 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Nivelizimin e aborrev ,drenazhim ,kanilizim,qeljen e temeleve,hapje te podrumave,transport te zhavorit, dhe shtruarjen e rrugve e shum pun te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim