Bejme transportin e te gjitha mjeteve te renda d..

Shitet nga: actros 26 48 09 Mar 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
bejme transportin e te gjitha mjeteve te renda deri 60 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim