Kryejm te gjitha punet me bager

Shitet nga: Izet 24 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Kryejm punet me bager si:

Rrenimin e objekteve te vjetra
Kanalizime
Ujesjelles
Hapjen e kanaleve te ndryshme
Nivelizimin e (oborreve, pllaceve etj)
Si dhe bejm rregullimin e kopshtit me kubeza betoni dhe gjelbrim
Nr kontaktues
044285666 Izet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim