Punojm me Bagera

Shitet nga: Muhamet 03 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Punojmë me Bagera
"Bëjmë hapjen e themeleve, kanaleve, bodrumeve,mihjen e dheut, rregullimin e oborrit me kocka transportin e zhavorit etj.
Mund ta kontaktoni ne -044-108-175
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim