Grryrje dhe rrafshime

Shitet nga: veseli 12 Maj 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejme grryrjen dhe rrafshimin e plloqave te betonit, garazhave, terasave, shkalleve, dhe hapsirave te ndryshme te cilat jane jo te lemuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim