Izolojm lyejm Fasadojme shtepia dhe lokale N.n ..

Shitet nga: Qëndresa 06 Jan 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Firma Qendresa Izojme lyejm fasadojm shtepia dhe lokale afariste
Me seli edhe ne ferizaj ne magjistraljen Prishtine-Ferizaj.
Per me shum informata, Dulla67@hotmail.com 044228285
https://www.facebook.com/pages/NN-Qendresa/224526967603233?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim