NIVELIZIM IBERCUK

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NN VALIZOL 08 Shk 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bejm te gjitha llojet e Nivelizimit (Ibercukit) me matrial tonin dhe pa, do thot vetum punen e dores. Ne si nderrmarrje posedojm gjith matrialin e nevojshum per ibercuk. Kemi pervoj shum vjeqare prej vitit 1987 deri 1998 ne Zvicerr pastaj pas luftes filluam te punojm ne Kosove si Nderrmarrje. Eksperienca punes shum vjeqare, perqendrimi, cilesia dhe perkushtimi jone ne pune jane suksesi dhe garancioni jone.

Me rrespekt:
Nasret Islami

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim