Npn .GIPS Rafaello

Shitet nga: doni 09 Maj 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate

+37744250189
punet me moler
ka munsi kompenzimi 50% me 50%
gjitha punet me moler
knauf
rafaell
kamina
gips mp 75
gled
ngjyra
dekore
punime ndryshme
izolim
amstrong

punojm edhe restauranta ne menyren mate mir dhe evropjane
eshum shum tj

info.Viber.
+37744250189Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim