Punojm Izolime Me Stiropol Mallter

Shitet nga: Moler 05 Pri 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Puonojm Keto Pun Pe Provoj Pune:
Izolime Me Stiropol Mallter Fasada Ngjyra Knauf
Renovime Te Mbrendshme Dhe Tejashtme
Dekurime Etj Marrim Kompenzim Vetura
viber +37744803597
vala044831641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim