Punojm fasada

Shitet nga: qazim 13 Shk 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
punojm mallter izolime me okipor fasada tulla gled gipspllaka polikolor ngjyra te ndryshme mrena dhe jasht skelet i kem tonat 049309657 / 044299252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim