Punojm keramik dhe granit.

Shitet nga: Vani 24 Jan 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Firma " Vani " : Kryejm keto sherbime : Instalimin e ujsjellsit, kanalizimit dhe sanitaris, gjithashtu montojm edhe Keramiken dhe Granitit. per ma shum thirr ne 044 70 55 95 dhe 049 452 105 ose viber +38649452105. ju mirpresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim