TERACER---MOZAIK

Shitet nga: veseli 08 Dhj 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Kryejm te githa llojet e puneve, nga mermeri. TERACER DHE MOZAIK.. te shkalleve,ballkoneve,terasa,garazha,lokale,depo,,etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim