CUNGA QARRI DHE BUNGU

Shitet nga: Ramadan Berisha 13 Mar 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim rreth 100 kubik cunga qarr dhe bung. Perdoren per ngrohje qendrore dhe kamina.
Çmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim