Fidane te mjedrave

Shitet nga: Muhamet 22 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes fidan te mjedrave te llojit meker tre mujorshe,50cent nje fidan per informata lajmrohuni ne numrin e telefonit +37744638671 dhe ne viber +37745546466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim