Kumbulla amerikane

Shitet nga: privat 09 Sht 07:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
shes kumbulla amerikane jan 93 trupa gjithsej me shumic dhe me pakic i jap edhe komplet kush asht i interesun 23 cent kg per ma shum info ne tel 044-726-264 ju mirpress
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim