shorte ( gishtenja )

Shitet nga: pleshin 14 Dhj 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
shes shorte gishtenje me shumic dhe pakic shortet jan ksi lloji sish i shini ne foto , gjindem afer ferizajit 5 km per me shum mund te lajmroheni ne tel 044 640 697 ose viber +377 45609278
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim