Kapak per kanta te ules 10l dhe 20l me shumic

Shitet nga: ekrem 21 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Prodhime ushqimore
shesim kapak per kanta te ules 10l dhe 20l me shumic dhe pakic per ma shum informata kontakto ne numrin 044127-702.

Mund te kontaktoni edhe me Facebook ne LINKUN....me posht

https://m.facebook.com/profile.php?id=224573380890957

Edhe ne Viber +37744127702Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim