MOLLA me pakice dhe shumice

Shitet nga: rexhep 23 Nën 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shesim molla te kualitetit te larte, me pakice dhe shumice. Pemishtja gjendet ne zone malore e rrethuar me natyre dhe ajer te paster. Ujitja eshte bere me uje te paster te kronit. Siq edhe mund te shihen nga disa foto mollat jane te kualitetit te larte. Ata bleres qe njehere kane provuar mollen tone tani jane konsumator te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim