AKSION MALLIT ME SHUMIC DHE PAKIC

Shitet nga: dini 21 Mar 07:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera

mjete dhe vega te punes

Hilti Bosch Makita Dewalt Duss B&D Einhell

RR. Driton Islami - Ferizaj

045809678burmashina. brusalica. flexa. cerkullar. kendora . sharra burgia hilta motorsharra. saldues. co2. dhe shum mjete tjera

ju mirpresim


Rruga Driton Islami ( Perball furres Genci) - Ferizaj

045809678


Ketu mund te gjeni mallin komplet

https://www.facebook.com/dinicommjetepune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim