Bejm prodhimin e te gjitha llojeve te ogjakave etj

Shitet nga: xxxx 28 Shk 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
bejm prodhimin e te gjitha llojeve te
gjitha llojeve e ogjakave si jan 40x40 , 50x50, 50x60 , 60x60 , 70x50 , 80x50 , 80x60 , 100x50 , 120x60
korita qeshme modele te ndryshme
kapak te stubave 20x20 25x25 25x30 30x30 40x40
si dhe kocka te maqines
vazne Gjitha llojet figura te ndryshme etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim