Drita/neoni - te kompletuara

Shitet nga: Avni 17 Shk 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Oferte

Shiten dritat/neon per lokale apo objekte.

Te perdorura por ne gjendje shume te mire. Jane te kompletuara ( shih fotot ) dhe shiten me qmim shume te mire.

Nese keni ndonje objekt apo lokal te madh atehere ketu kemi afer 190 cope.

Qmimi shume i aresyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim