Dru

Shitet nga: Shabani 13 Gsh 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Jan 12 metra qmimi 30 ero ka qarrit dhe the ahit dru tmira shim te thata jemi prej ferizaj f sh pleshin jeni the interesuar te lefoni ju mirpresim ju flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim