Kanta per Ule me Shumic dhe Pakic 5L dhe 10L

Shitet nga: ekrem 08 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
prodhojm kanta te ules me shumic dhe pakic 5L dhe 10L per me shum informata kontakto ne numrin e telit. 044127-702

Mund te kontaktoni edhe me Facebook ne LINKUN....me posht

https://m.facebook.com/profile.php?id=224573380890957

Edhe ne Viber +37744127702
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim