Leter per paketim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shkodra Com 09 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Ngjyrosjen e letres per paketimin e sheqerit, ne dimensione te ndryshme dhe kvalitet shume te lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim