N.p.p ''BUJARI'' me shumic dhe pakic -12

Shitet nga: n.p.p ''BUJARI'' 11 Qer 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
prodhojm te gjitha llojet e oxhakave,gilinderave,vazne etj.Gjindemi ne rr. Naim Beka - Ferizaj perball ''AL PETROL'' dhe ne magjistrale Ferizaj - Prishtin perball Restorant ''SOFRA'' bejm ndrrim me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim