Poca elektrik

Shitet nga: Bili 03 Dhj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shirit ngjites transparent dhe kafe
shirit letre per molera
shirit dyanesh
Poca elektrik 60w,75w,100w,150w,200w

mund te na kontaktoni ne whatsapp ose viber 0038970427305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim