Shesim Leter per sheqer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Shkodra Com 25 Gsh 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shesim leter per sheqer ( per espresso , makiato ), ne dimensione te ndryshme deri ne 400 mm, me kapacitet deri me 4 ngjyra. Gjithashtu perpunojm paketa per sheqer me madhesi te ndryshme, Standarti 6kg dhe 8kg.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim