Shirit ngjites,Poca elektrik

Shitet nga: Bili 24 Nën 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
Shirit ngjites transparent dhe kafe
shirit letre per molera
shirit dyanesh
Poca elektrik 60w,75w,100w,150w,200w

mund te na kontaktoni ne whatsapp 0038970427305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim