TELEFONA dhe ORA DORE

Shitet nga: adi 28 Jan 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
titen telefonat dhe orat ne gjendje te mir te ardhuna nga gjermania i shes kotrum ose me cop 044767604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim