briket per ngrohje

Shitet nga: besim 06 Jan 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
shes briket per ngrohje me shumic dhe pakic 150 ero toni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim