briket per ngrohje

Shitet nga: besim 05 Jan 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
shes briket per ngroje me shumic dhe pakic 150e tonin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim