izolim

Shitet nga: Kemajl 15 Qer 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Të tjera
shes izolim PVC-Sika i ardhur nga zvicrra me dimenzione
1.5 dhe 1.8
Nr kontaktues
044367582
044855050
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim