Brusfalltera breg dhe maica

Shitet nga: Mustaf 17 Shk 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shesim: brusfalltera breg dhe maica
Te mbrendshme me shumic
Sasia: 2700 palë
Qmimi volitshem 0.40 cent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim