BRIKET PER NGROHJE

Shitet nga: Lorik 11 Dhj 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shesim briket per ngrohje briketi eshte i cilesis se lart vetem nga druri i ahut dhe i bungut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim