Butik

Shitet nga: Jeton 14 Nën 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Shitet komplet inventari,Kukellat,Teshat (vetem per femra) gjithqka ne qmim te volitshum..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim